unikkatil

unikkatil - qa tha lyrics

rate me

E yo nji sen shum t'thjesht du me kllarifiku

Rebeli bash kerkujt falje si ka kerku

Dikush o ka sheh ndryshe po rrejka si gjyshe

Qohu plak dera u hap e sdallon del prej qyshe

Ik dallendyshe shqiponja po vjen

N´krah t´vogel t'then sakat t'len kur t'zen

Rap Territor dost hala Viktor deri nvorr

Kur se sheh shkurt e shqip qorr

Si nje statuj e pshtjell pidhoq qe e gdhena

Un sjom bo rebel un jom kon rebel mrena

Oqean me vena gati me shperthu

Si cunami me u kthu boten me mberthu

Me nje click sick shum rrezik nese je armik

Ose naj trullan qe po shitet si kritik

O lop torro torro mos harro qe je lop

Unikkatil detelin mos e ha se kop

Chorus 2x

Qa po don me thon me at sen kishe po thom diqka

hini njonin vesh dul tjetrin Qa tha

Bitch rri rahat rakin mos ma ha

pernime spe di qa qa tha

Verse 2

Fjalt e tuja jan t'huja t'mijat se t'kujna

Un e ti si allti belin po gjujna

Pse qe pse se lyricisht na sheh

Por fizikisht mue mos u mpre

Un nuk jam boss une ju vulos boss i bossav

As nuk jam pidh me jav hup munimin dostav

Si do t'tjeter qe m'kopjojn mu

Arsyja qe me shajn qe skan qejf me kuptu

Qimt e nones jon wannabe dojn me kon unikkatila

Per fat t'zi m'vjen keq qe jeni servila

Bojn kishe stilin tem un stilin spe ndrroj

Katil deri n'dhe o bulash nuk ndryshoj

Jo si ti qe shitesh as veten se njeh

menon po halitesh je qorr qe sheh

saher gojen e hap per diqka qe sheh vlla

Njeri sheh me men po ti kurgjo ske pa

Chorus 2x

Qa po don me thon me at sen kishe po thom diqka

hini njonin vesh dul tjetrin Qa tha

Bitch rri rahat rakin mos ma ha

pernime spe di qa qa tha

Outro:

Ai Reperi i vogel qe...demek mu pom shan (Qa tha)

Ai intelektuali qe mi kritikon mu fjalt (QA THA)

Edhe ato gazetat qe jon...demek mu pom kritikojn (QA THA)

adin qysh krejt qynyne mothafuckazzz (QA THA)

<br />

<br />

Thanks to zeshkanja_250

Get this song at:  amazon.com  sheetmusicplus.com

Share your thoughts

0 Comments found