unikkatil

unikkatil - Jaran ft Hudra A.k.A Problemi

rate me

VEQ TE UNIKKATILIT

Sja kom zanat me bo zhurum vertet jom njeri qet

tjeter osht qe fjalt e mija prejn sikur zhilet

nkofsh ti Vampire une kam Hudren me veti

a po do pluma npistole vet i 18ti

gjinja folin se se din se din qe dal me allti nbin

marrin vesh kur po vin se jo qe du probleme

po ka koxha do gjin se dojn mem ba tvdekun

karin um prekun

ka dhe rebel qe veq njeher jeton

verteti histori gjithmon perkushtohet

e falsi po harrohet si mos me eksiztu

ather qa karin tem njeri si aj ka jetu

kam ardh me ba ni shej besa moti e kom bo

si dinusaurus nuk harrohet me koh

a besa si kulshedra e nanes kastrioti

dost nuk ka munim un i zgjedhuri i zotit

KUSH MUNET EDHE THUDRES NE TA BON

<br />

<br />

Hej emen ty tkom femen

Po po Kthjellu se t'thjerrem

Gji je lepur bashk me therren

Ktu luani me panteron

Ndiq zhurmen qava turmen

Ktu ke ujkun ti thur gjurmen

N'qef t'huj gjith mhani karin

Gjith dollarin t'vë pishtarin

Me shqiptarin vari karin

Veq problemet prishinm farin

Gjith barin pi per vete

T'jap Respekt nqofse m'respekte

Gjith hudra me rebel

Qe fjal viktor ktu po del

N'duer gjith ju presim

Pa ju myt ta dish se Z'vdesim

Thanks to Besi TBA

Thanks to alban marku for correcting these lyrics

Get this song at:  amazon.com  sheetmusicplus.com

Share your thoughts

0 Comments found