Paul D'hollander

Paul D'hollander - lot hoboke toch gewoeen verdwijne lyrics

rate me

<b>lot hoboke toch gewoeën verdwijne</b> by <i>Paul D'hollander</i><br />Ons Lief-Vra Kaark,

sta statig, vol pracht,

weurd vereeuwigd deur ne schilder,

voer ‘t nageslacht.

Zwaarde overwonne,

kogels afgeweerd,

ieuwe van lijde,

vuur getrotseerd.

Mor, d’r komt, misschien, nen tijd,

ik klink na wa zuur,

moette nor ons kaark gon zing,

on die schilder zijne muur.

Deur hamers verbrijzeld,

deur pipo’s gestuurd,

die beslisse wa moet verdwijne,

oemda’t ni past in de buurt,…

Is’t ni goeiekoeper dagge Hoboke lot verdwijne,

veegt ons deurp gewoen van dees aard’,

nen awe ziel hoefde toch ni ‘t onderhawe,

gomt ons stip simpel van de kaart.

Sloept gewoon toch al die a gebawe,

zeg, lot zeker gin standbeeld staan,

mor, sta d’rna bij die schilder ni te bléte,

Die kiosk in ’t centrum,

allé, wie had da d’r vruger na gezet ?

da gaf ons gezellig dorp,

immers, teveel cachet.

’t Gemeentehuis d’rachter,

hocus pocus, verdwijn,

na zitte w’oepgeschèpt,

mè een PRACHTIG stene plein.

Ze rije a d’r van a sokke,

mor, dat is gien bezwaar,

de kioskpleuts is na VELE schunder,

dan over 50 jaar,…

Wilde wete hoe dat ‘r uit zag,

mor, weurd na ni zuur,

vraag het on die schilder,

Mor, dan denk’ik bij m’n eige,

altijd, kier oep kier,

schied’uit mè zage,

‘t helpt toch ni mier.

Da d’is de veruitgang,

of, hoe noemde da biest,

da schrik héé van aarfgoed,

gezellighad en fiest…

(c) tekst & muziek: paul d'hollander

Get this song at:  amazon.com  sheetmusicplus.com

Share your thoughts

0 Comments found