NOIZY - 3 tyma Lyrics

Auuuuuuu
Hahaha
Yee This is the weed's world
Ganja man hah This is the weed's world
Loving smoke that good shit every day you know
(All the smokers around Albania.....Hold em' Smoke em')

Me I smoke dat shit o la taa
And me I smoke dat good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

Me I smoke dat shit o la taa
And me I smoke dat good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY

[REF] 2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
I hapi syt n`mengjes Jointin gjysem si dhez
E kapi shkrepsen dhe serish e pershendes
Dita eshte qikaq e pati... edhe tre tyma
qohem prej kauqi i boj... edhe tre tyma
nisem n`toalet... edhe tre tyma
oo kuku medet... edhe tre tyma
e dhezi dushin po prap i boj... tre tyma
e hedhi shampon masi ti boj... tre tyma
gati kadal dhe hy ne ashensor
zbres posht n`kerr tu pa televizor
mingjes shqipni moj nana loke
edhe ket shqipe qe jom n`rrethin e ksaj bote
e lshoj kasetofonin... edhe tre tyma
ja lshoj pak zanin... edhe tre tyma
e lshoj ni bit e prap i boj... tre tyma
ja bej emrin kanges... edhe tre tyma


[REF]2x:
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


[Verse]
Hi ne supermarket e shitsen e marr zheg
tum than hi o ti djal sikur du diqka me vjedh
tu m`permen policin a thu se po ma nin
harro se policia vjen ma shum se na qe vim
ha ha kuku per ju ha kuku per ne
a jeni ju kejt tap apo kena pi ne
e qka qe jom vesh met gjana me kapuq n`kry
qka pom vjen permas sikur du diqka me thy
qfar mentaliteti ta qifsha '97-ten
do gjin kan harru me dek kan ngatrru dhe daten
prap hi n`kerr u bo pak si terr
e ndez kasetofonin se jom
HIGH AS HELL
jointi i bom gati... edhe tre tyma
se nates i erdh afati... edhe tre tyma
plot kallabllak jena nen nje qati
t`pakten tre tyma secili dut mi pi

[[REF]
Ktu ka 2 fletsha, ka 3 fletsha qysh i do ok ok ok
I kam do rizlla kush po vjen dhe do kallo????okokokok
Nize Jointin boj tre tyma dhe paso
se se se na dot pim deri ati kur skam ma(this is a man's world)


2x:
Me I smoke that shit o la taa
And me I smoke that good shit o la taa
And may I spark it once and I spark it twice and In the third I'm like BAY BAY


Jam i vertet dej n`koc moj goc qysh t`bojsh
up se po meiti ti(dialektore) naj qysh doish ha ha haa
Thanks to elsiha
 

Share your thoughts

Comment :
Rating :
comment

(Maximum characters: 100)
You have characters left.
2 + 3 =