Feime Salihu - E Para Do Jem Lyrics

nuk do te jem ajo qe kam qen
edi shum mir se qka me pelqen
te tjera endrra ikam per jete
vetem muzika ne zemer mka mbet

ata qe me kan inat sdo te mun te rrin rahat
ju premtoj dhe do ju them e para do jem

le ta din tash ata qe nuk e kan dit
kenga ime degjohet me zemer e shpirt
le ta shohin me sy ata qe skan pa sikur kena ime asgje nuk kaThanks to razvan
 

Share your thoughts

Comment :
Rating :
comment

(Maximum characters: 100)
You have characters left.
2 + 3 =